Leonora feston ditëlindjen, ja sa vite po bën

Këngëtarja e njohur mbush plot 45 vite, shkruan Kosovarja.

Ajo ka marrë urime nga më të ndryshme nga më të afërmit e saj, të cilat edhe i ka postuar në Instagram.

Leonora është komentuar në media rozë për vite me radhë, për muzikën, artin, dhe për artisten e kompletuar që është.