Leonita publikon imazhin më të ëmbël të vajzës

Bashkëshortja e Granit Xhakës ua ka marrë zemrat të gjithëve me foton e fundit.

Granit Xhaka dhe bashkëshrotja e tij Leonita janë bërë prindër për herë të parë, shkruan lajmi.net.

Tash kur vajza e tyre po rritet, dyshja po e shijojnë akoma më shumë epitetin prindër andaj edhe në rrjete sociale nuk po mungojnë fotografitë e përbashkëta.

Me foton e fundit të publikuar në Instagram, Leonita ua ka marrë zemrat të gjithëve.

Ajo i ka fotografuar në plazh këmbët e vajzës.