Leonardo DiCaprio shihet në momente intime me modelen Vittoria Ceretti në një klub në Ibiza

Leonardo DiCaprio u pa në disa momente të afërta me modelen Vittoria Ceretti gjatë një feste natën vonë në një klub në Ibiza, Spanjë.

Në fotot e Page Six, modelja 25 vjeçare shihet me yllin e “Titanic” mëngjesin e 9 gushtit rreth orës 4:30.

DiCaprio ishte i veshur në mënyrë që nuk binte në sy me kapelën e tij të zakonshme të bejsbollit dhe një triko të zezë.

Foto: Backgrid

Ceretti, nga ana e saj, kishte flokët në një bisht dhe një triko ngjyrë kafe në portokalli të shkëlqyer.

Vetëm disa orë përpara se të shfaqej në diskotekë, aktori i “Once Upon a Time in Hollywood” kaloi një ditë në një jaht në Formentera, Spanjë, me dy bukuroshe të tjera.

Foto: Backgrid

Ai u fotografua më 9 gusht duke lundruar në Detin Mesdhe me yllin e “Love Island”, Arabella Chi dhe një tjetër mikeshë.

Miku i tij prej kohësh, Tobey Maguire dhe redaktori britanik i Vogue, Edward Enninful, ishin gjithashtu në bordin e jahtit.

Foto: Backgrid

Është e paqartë kur DiCaprio u takua me Cerettin, por ata u panë duke u shoqëruar për herë të parë së bashku disa javë pas arratisjeve spanjolle të yllit të “Don’t Look Up”.

E fundit romancë e Leos ishte me Camila Morrone, me të cilën ka qenë për katër vjet. 

Foto: Backgrid