Leonardo DiCaprio fotografohet duke zbritur në aeroport përkrah një gruaje misterioze

Vera argëtuese e Leonardo DiCaprio po vazhdon.

Fituesi i “Oscar” u pa teksa mbërrin në Hamptons me helikopter të shtunën me një grua misterioze pranë tij, sipas fotove të siguruara nga PageSix.

Ylli i “Once Upon a Time in Hollywood”, 48 vjeç, ishte veshur rastësisht për udhëtime me një bluzë të bardhë, pantallona të shkurtra dhe atlete dhe një kapele bejsbolli dhe syze dielli.

Foto: SplashNews

Ndërkohë, shoqja e tij femër e paidentifikuar dukej elegante me pantallona të shkurtra dhe taka të kombinuara me një xhaketë lëkure mbi një bluzë të shkurtër.

Ajo gjithashtu e mbrojti fytyrën e saj me një kapele dhe syze dielli.

Foto: SplashNews

Pasi ateruan në New York, siguria i ndihmoi të dy të ngarkonin bagazhin e tyre në një SUV të zi përpara se të niseshin në drejtim të Hamptons.

Pamja vjen gati një javë pasi DiCaprio kaloi kohë në Paris me modelen Neelam Gill dhe mikun e ngushtë Tobey Maguire.

Foto: SplashNews

Treshja u fotografua duke shijuar një darkë natën vonë së bashku në Loulou në Rue de Rivoli.

Aktorit të “Titanic” dhe yllit të tij “Great Gatsby”, 47 vjeç, iu bashkuan fëmijët e Maguire, Ruby dhe Otis.

Foto: SplashNews

Grupi u shoqërua gjithashtu nga mbesa e DiCaprios, Normandie, 16 vjeç, dhe dy shokë meshkuj për darkën.

Ylli i “Wolf of Wall Street” më parë ndezi thashethemet për romancë me Gill-in në maj, kur ata darkuan në shtëpinë luksoze Chiltern Firehouse në Londër me nënën e tij, Irmelin Indenbirken.

Foto: SplashNews

Megjithatë, një burim i tha Page Six në atë kohë se modelja britanike nuk po dilte me aktorin – por përkundrazi me një nga miqtë e tij.

Përveç udhëtimeve të tij verore në Francë dhe Angli, ylli i “Shutter Island” shijoi edhe disa pushime me familjen në Itali, ku u pa pa këmishë në një jaht.

Foto: SplashNews

Leonardo u bashkua nga mbesa e tij, babai George DiCaprio, dhe njerka Peggy Ann Farrar për pjesën e dytë të pushimeve të tij luksoze evropiane përgjatë bregut të Amalfit.

Para kësaj, aktori u pa duke pushuar në një mega-jaht me modelen 22-vjeçare Meghan Roche dhe një grup miqsh në Ibiza, Spanjë.