Leonardo DiCaprio dhe regjisori i njohur nisin punën për një film të ri?

DiCaprio, 47 vjeç, filloi bisedimet për të luajtur në ‘Nightmare Alley’ në prill të 2019-ës, megjithëse ai u përkul menjëherë pas kësaj me del Toro duke i dhënë në fund Bradley Cooper, transmeton lajmi.net.

Aktori dhe regjisori u panë duke lënë një darkë pune vonë në Baltaire në Brentwood, gjë që mund të tregojë se ata mund të punojnë së bashku në një projekt të ri.

DiCaprio u pa duke dalë nga restoranti Brentwood i veshur me një xhaketë të zezë me një kapele bejsbolli në Los Angeles.

Ai gjithashtu kishte një maskë gri për fytyrën ndërsa doli nga restoranti me pantallona të zeza dhe atlete për daljen.

Nuk ka asnjë tregues nëse aktori dhe regjisori janë takuar për një projekt të ri.