Ledri Vula zgjedh të shëtit me helikopter në Dubai

Në storien e tij në Instagram ka postuar video nga helikopteri derisa shihet se ka xhiruar tokën dhe detin po ashtu, shkruan lajmi.net.

Reperi përveç videos ka shkruar një pjesë nga kënga e projektit muzikor ‘SUN RRIN ME NEVE’, ‘Nëse ki fobi prej lartësisë SRMN’, ka shkruar ai.

Theksojmë se, Ledri Vula është në pushime me partneren e tij Sara Hoxhën dhe vajzën e tyre, Poemë Blu.

Rikujtojmë se ata kanë zgjedhur Dubain për pushime./Lajmi.net/

Video Player