Ledri dhe Sara zgjedhin Italinë për pushime, postojnë fotot e ëmbla familjare

Ledri Vula dhe partnerja e tij Sara Hoxha, tashmë janë prindër të një vajze, shkruan lajmi.net.

Poem Blu është mjaft e njohur në rrjete sociale, ku përmes postimeve të shpeshta të Sarës dhe Ledrit në Instagram ajo shihet duke shijuar jetën e saj mjaft shumë.

 

Së fundi Sara dhe Ledri kanë vendosur që pushimet e tyre të rradhës t’i kalojnë në Itali.

 

Çifti po publikojnë footgrafi dhe video nga qëndrimi i tyre në qytetin e bukur të Romës teksa kalojnë kohë familjare së bashku.

 

Në postimet e fundit nga reperi dhe partnerja e tij Poema është ajo e cila mer vëmendjen me paraqitjen e saj të ëmbël dhe të lezetshme.