Ledina Çelo uron për 2020-ën me një fotografi familjare

Këngëtarja shqiptare, Ledina Çelo, ka vendosur që ndjekësit t’i urojë për Vitin e Ri nëpërmjet Instagramit.

Ajo me ta e ka ndarë një foto ku shihet krah bashkëshortit dhe fëmijëve, derisa ka zgjedhur fjaltët më të mira për urim.

“Per kete vit te ri, ju uroj nga zemra fat e mbaresi e gjithe te mirat per ju. Gezuar…”ka shkruar ajo.

Për ata që nuk e dinë kujtojmë se Ledina është nuse Kosove.