Lazio publikon listën e lojtarëve, Muriqi dhe Strakosha të gatshëm për ndeshjen ndaj Udineses

Lazio do udhëtojë që të përballet me Udinesen në kuadër të xhiros së 28-të të Serie A, shkruan lajmi.net.

“Biancocielestët” kërkojnë që të sigurojnë një vend që dërgon në ligën e kampionëve, ata gjenden ne pozitën e shtatë me 46 pikë për momentin.

Strakosha është rikthyer pas shumë muajsh mungesë nga lëndimi që pati.

Fares dhe Luiz Felipe mungojnë, poashtu edhe Caicedo nuk është i gatshëm për këtë sfidë.

Lista e plotë e lojtarëve të Lazios të ftuar për duelin ndaj Udineses./Lajmi.net/