Lajm i mirë për Realin, Hazard rikthehet në stërvitje

Eden Hazard është rikthyer në stërvitje tek Real Madridi dhe sipas mediave spanjolle ai është në formë të mirë, transmeton lajmi.net.

Hazard u tha se do të mungonte në ndeshjen ndaj Liverpoolit shaku i lëndimit të pësuar, por si duket belgu ia ka dalë të rikuperohet në kohë.

Ky është një lajm i mirë për Zinedine Zidane marrë pararsysh faktin që Reali ka vuajtur nga mungesat ndaj Atalantas.

Real Madrid ende nuk e ka konfirmuar lajmin për Hazard, as Zidane./Lajmi.net/