Lajm i Fundit: Publikohen biseda të Mickovskit me Zoran Milevski-Kiçeec (VIDEO)

Portali A1On ka publikuar katër incizime ku sipas këtij portali, degjohen bisedat e kryetarit të VMRO-DPMNE-së, Hristijan Mickovski dhe të dënuarit te rasti Reket, Zoran Milevski Kiçeec.
Ata flasin për bashkëpunim zgjedhor në Ohër. Katër incizimet mund t’i dëgjoni në këtë Link.