Lady Gaga me një paraqitje në publik, zbulon se ka bërë një ndryshim në dukje

E këtë e ka dëshmuar edhe në paraqitjen e saj të fundit në publik, transmeton lajmi.net.

Lady Gaga u pa  se ka ndryshuar ngjyrën e flokëve nga bionde në brune. Këngëtarja u fotografua në Romë teksa shkonte në hotelin se ku ishte vendosur për të qëndruar.

34 vjeçarja, kishte veshur një fustan të gjerë material leopardi e cila e mbante me dorë në njërën anë për të vënë në pah këmbët e saj.

Fustani i rrjedhshëm i Lady Gaga ishte i stilit grek me një dekolte të lartë dhe një mëngë në anën e majtë.

Këngëtarja mbante gjërat e saj në një çantë të hijshme, të gjelbër të errët dhe të aksesuara me margaritarë dhe diamante rreth saj.

Lady Gaga kishte mbathur një palë këpucë me ngjyrë të zezë të kombinuar me një çantë po të njëjtën ngjyrë.

Flokët e saj me ngjyrë të re i kishte kapur në pjesën e sipërme të kokës, mbante syze në sy dhe maskën mbrojtëse ndaj koronavirusit.

Dalja e fundit e Gaga vjen pasi ajo zbuloi në fillim të këtij muaji, se një nga anëtarët e familjes së saj u shtrua në spital për dy muaj ndërsa po luftonte me Covid-19./Lajmi.net/