Kylie Jenner thekson linjat perfektë në fustanin e ngushtë

Kylie Jenner ka mahnitur me paraqitjen e fundit.

Kylie Jenner është një nga personat më të ndjekur në rrjetin social Instagram, dhe postimet e saj marrin vëmendje të madhe edhe në mediat e shoubizit, shkruan lajmi.net.

Ajo ka ndarë së fundmi disa imazhe nga seti fotografik, ku Kylie paraqitet me një fustan të ngushtë i cili ia thekson linjat miliarderes, veshja është prodhim i markës ‘Tom Ford’.

Ndryshe më e vogla e motrave Kardashian-Jenner, duket se ka gjet gjuhën e përbashkët me Travis pasi çifti tashmë kanë bërë publike rikthimin e tyre.