Kylie Jenner shfaqet provokuese me rroba banje, ndërsa promovon pijen e saj alkoolike “Sprinter”

Kylie Jenner duket gati për të nisur verën me pijen e saj me vodka “Sprinter” në dorë.

Diva 26-vjeçare shkoi në Instagram për të ndarë një sërë fotografish nga një sesion fotografik për linjën e saj të pijes në kënaçe.

Pamja e parë tregon Kylie të ulur në majë të një mini frigoriferi të hapur të mbushur me pije alkoolike.

Kylie Jenner shkoi në Instagram për të ndarë një sërë fotografish nga një sesion fotografik për linjën e saj të vodkave Sprinter.

Ajo pozoi me një rroba banje njëpjesëshe, ngjyrë argjendi dhe taka të ngjashme me rripa.

Kylie vështroi kamerën me një pamje të zjarrtë në fytyrë, grim të lehtë dhe buzë rozë.

Manjati i medias kishte veshur një rroba banje një-copëshe metalike dhe taka të argjendta ndërsa pozonte përkrah kanaçeve me shije qershie

Influencuesja i mbajti flokët e saj të trasha dhe të gjata të valëzuara.

Në një imazh tjetër, Kylie u zhvendos në dysheme dhe zgjati në frigoriferin e mbushur me qershi për të kapur një pije me njërën dorë, ndërsa tjetra mbante dy qershi në gishtat e saj.

Një fotografi nga afër kishte themeluesen e “Kylie Cosmetics” duke i sjellë qershitë tek buzët e saj teksa shikonte në mënyrë joshëse në lentet.

26-vjeçarja shkroi postimin e së hënës në Instagram, 'Zgjidh shijen tënde @drinksprinter'

Stassie Karanikolaou u ul sipër mini frigoriferit, duke veshur flokët e saj të errëta si e dashura e saj dhe duke u futur brenda për të marrë një pije të rrethuar me grejpfrut.

Victoria Villarroel zgjodhi aromën e gëlqeres, duke pozuar përkrah një frigoriferi të mbushur me lime dhe pije të gazuara të konservuara jeshile, ndërsa mbante një mes viçit të saj.