Kylie Jenner shfaqet ‘e nxehtë’ në imazhet e reja në bikini

Kylie Jenner u pa në tre imazhe të reja të postuara në faqen e saj të “Kylie Cosmetics” në Instagram të martën.

Miliarderja 25-vjeçare u pa nga gjoksi lart e veshur me bikinit e saj me rripa ngjyrë portokalli, e cila kishte litarë të holla që kryqëzoheshin përpara.

Rrobat e banjës ekspozuan shumë gjoksin joshës të bukuroshes 26-vjeçare. Kostumi mund të ketë qenë nga linja e saj e vjetër “Kylie Swim”, e cila doli në shtator 2021.

E dashura e aktorit Timothee Chalamet mbajti një balsam buzësh rozë teksa po promovonte një nga produktet e saj më të shitura.

Jenner mbante flokët e saj të zeza lëshuar sipër dhe pak të lagur. Grimi i saj ishte relativisht i lehtë për një dukje më natyrale.

Nëna e dy fëmijëve – e cila ka vajzën Stormi dhe djalin Aire me ish-partnerin Travis Scott – nuk mbante asnjë bizhuteri.

“Kylie Cosmetics”, LLC është një kompani kozmetike amerikane e themeluar nga Kylie Jenner në 2014.

Kompania filloi shitjen e “Kylie Lip Kits”, një set buzëkuqi i lëngshëm dhe linja buzësh, më 30 nëntor 2015. E njohur më parë si “Kylie Lip Kits”, kompania u riemërua “Kylie Cosmetics”.

Me kalimin e viteve, Kylie është bashkuar me motrat e saj Khloe, Kim dhe Kendall, si dhe nënën e saj Kris për prezantime të veçanta.

Ky postim vjen pikërisht kur partneri i saj i ri Chalamet – e cila ka dalë në të kaluarën me Lourdes Leon dhe Lily-Rose Depp – është parë me të në një shtëpi.

Ylli televiziv dhe aktori 27-vjeçar janë afruar gjatë muajve të fundit, por një burim këmbëngul se marrëdhënia e tyre nuk është ‘serioze’ për momentin.

Kylie u takua me aktorin në një ngjarje në Evropë në fillim të këtij viti.

Ndërkohë, Kylie së fundmi këmbënguli se dëshiron ta mbajë jetën e saj personale larg vëmendjes.

Ylli televiziv shpjegoi se pavarësisht statusit të saj të famshëm, ajo në fakt preferon të kalojë kohë në shtëpi me miqtë dhe familjen e saj.

“Unë e vlerësoj shumë kohën personale. “Pra, unë zakonisht kam njerëz për darkë, ose shkoj në shtëpinë e dikujt, ose nëse do të dalim diku, zakonisht miqtë e mi vijnë dhe ne bëhemi gati së bashku”, kishte deklaruar Kylie më parë.

Kylie u ngrit në yll ndërkombëtar përmes paraqitjeve të saj në “Keeping Up With The Kardashians”, seriali i njohur i familjes së saj.