Ky është urimi i Arta Nitajt për festën e Bajramit

Sot festën e Bajramit po e festojnë besimtarët Myslimanë.

Fytyra të shumta publike po vaazhdojnë që ta urojnë këtë festë, shkruan lajmi.net

E në mesin e personazheve publike që e uruan është edhe modelja Arta Nitaj me anë të një InstaStory.

Ndryshe bukuroshja komentohet shumë në media për jetën e saj personale dhe udhëtimet e saja. /Lajmi.net/