Ky është polici që humbi jetën ! (FOTO)

Sonte rreth orës 19:00 në autostradën Tetovë Gostivar, pjestarët e policisë së trafikut Gostivar P.GJ dhe F.SH deri sa kanë qenë duke siguruar vendin e ngjarjes të një aks*identi trafiku të ndodhur paraprakisht në mes dy veturave, pjesëtarët e policisë i ka goditur vetura “Ford Focus” me targa të Kërçovës ku polici PGJ ka humbur jetën ndërsa F.SH ka marrë lëndime të rënda trupore dhe është dërguar në Spitalin e Gostivarit konfirmojnë nga SPB-Tetovë.

31 vjeçari me inicialet R.SH nga fshati Greshnicë e Kërçovës i cili ka drejtuar veturën e markës “Ford Focus” është privuar nga liria.