Kush është zeshkania seksi në përqafimin e Robert Berishës?

Vajza krah Robert Berishës ka marrë vëmendjen me të pasmet.

Robert Berisha ka kohë që merret me muzikë e më pas sfidoi veten edhe me mikrofon në dorë ku edhe ia doli mjaft mirë, shkruan lajmi.net.

Tani rreth vetes ka një numër të madh të fansave dhe duket se vajza me të cilën shihet krah për krah është njëra nga ta.

Ai e ka publikuar një foto në Instastory ku shihet me një vajzë zeshkane e cila duket tejet seksi.

Kujtojmë se Roberti tani është beqar dhe nuk ka kush të bëhet xheloze nëse shoqërohet me vajza të tjera.