Bebe Rexha në top formë, shfaqet super seksi në fustanin e shkurtër

Bebe Rexha ka pozuar joshëse.

Këngëtarja shqiptare, Bebe Rexha, nuk po ndalon me pozat provokative, shkruan lajmi.net.

Së fundmi e ka publikuar një foto ku shfaqet super seksi e veshur me një fustan të shkurtër. Bebe ka treguar këmbët seksi dhe gjoksin.

Ajo njihet për pozat e tilla dhe nuk ngurron asnjëherë t’i ndajë me publikun.

Shpesh e kemi parë duke postuar imazhe ku shfaqet duke bërë ‘twerk’.