“Ku je moj motër, sqarohu me Donaldin”, opinionistja këshillon Beatrixën

Për këtë arsye, mbrëmë u diskutua raporti i tyre teksa një koment e bën edhe opinionistët, shkruan lajmi.net.

 

Në këtë rol për spektaklin e mbrëmshëm, ishin Balina Bodinaku dhe Dalina Buzi, ku kjo e fundit i dha një këshillë Beatrixës e cila u mundonte edhe ta kuptonte.

“Ku je moj motër, sqarohu me Donaldin”, i tha Buzi, ndër të tjera teksa i komentonte edhe veprimet e tjera të këngëtares drejt partnerit.

Ndryshe, Donaldi dhe Beatrix, mbrëmë kishin debat në transmetim live i cili edhe i shtonte dyshimet se dyshja veçse janë ftohur, mbase edhe po shkojnë drejt ndarjes.

Megjithatë, ende nuk dihet se çka do të ndodh në vazhdimin e programit./Lajmi.net/