Kresha arrin qëllimin, bëhet identik si Adem Jashari

MC.Kresha tashmë ka arritur të rris flokët por në fotot e fundit që është hedhur në Instastory ai ka habitur me pamjen e tij, shkruan lajmi.net

 

Ai shihet se me flokë të gjata, mjekër të gjatë dhe me plis mbi kokë.

E më këtë dukje, Kresha duket si Adem Jashari në pamjen e jashtme!/Lajmi.net/

screenshot_1fff