Habitë Fero, nuk e njeh këtë këngëtare shqiptare

Reperi i labelit “On Records” Fero ishte protagonist i rubrikës “Kë zgjedh” të emisionit “Mirage”.

Fero u vu përball pyetjeve të sikletshme në të cilat duhet të zgjedh nga një opsion, e shumëherë si çdo mysafir tjetër nuk di se kë ta zgjedh.

 

Në një rast ai ka befasuar kur është pyetur në lidhje me Albërie Hadërgjonajn dhe tha se nuk e njeh.

Ndiqeni videon e mëposhtme nga minuta 2:50 dhe kuptoni se çfarë tha Fero.  /Lajmi.net/