‘Kokë e këmbë’ e dashuruar, Dua ‘kërcënon’ Anwar është i imi

Dua Lipa dhe Anëar Hadidi kanë festuar ‘Shën Valentinin’ e parë.

Dua Lipa dhe Anëar Hadid janë prej çifteve më të pëlqyera të shoubizit, dyshja dje festuan për të parën herë ‘Shën Valentinin’ në një nga restorantet Los Angeles, shkruan lajmi.net.

Dyshja publikuan imazhe nga ‘date’ i tyre, ku shihen duke i dhuruar puthje plot pasion njëri tjetrit.

“Ju lutem prekni vetëm me shikim, ky është vetëm i imi. Urime Shën Valentini të gjithë të dashuruarve”, ka shkruar Dua në postimin e bërë.