Koha kur Fero thoshte se Mozzik është reperi numër një

Sot rep-artisti Fero mori qendrën e mediave rozë dhe publikut.

Pas reagimeve të tij rreth këngës se Unikkatil, ai njoftoi se do ketë një mesazh në këngën e re edhe për Mozzik, shkruan lajmi.net.

Mirëpo Fero dhe Mozzik para disa kohësh ishin pjesë e kompanisë “On Record”.

Ata ishin shumë të afërt me njëri tjetrin madje edhe pas daljes së Mozzik nga kompania Fero thoshte se e vlerësonte shumë.

E këto fjalë që dallojnë shumë nga sot rep artisti nga Gjilani i thoshte në vitin 2020.