Kjo është tifozja shqiptare që po e dridh botën

Kjo është tifozja shqiptare e Juventusit sjell para kohe verën!

Beniada Nishani vijon të shkëlqejë në rrjetet sociale dhe jo vetëm.

Bukuroshja shqiptare, e cila që në fëmijëri ka emigruar në Itali, aty ku vazhdon karrierën e suksesshme në botën e modelingut nuk resht së mahnituri me linjat e saj perfekte.

Së fundmi Beniada ka postuar për ndjekësit në “Instagram” disa foto tepër provokuese në bregdete.

“Duhet të jetosh gjithnjë në bregdet, nëse temperaturat janë të paktën minimalisht 20 gradë”, shkruan modelja seksi në një prej publikimeve të fundit në rrjetet sociale.