Kjo është shqiptarja e vetme që Ronaldo e ndjek në Instagram

Cristiano Ronaldo padyshim se është emër shumë i dashur dhe ndiqet nga një numër tejet i madh i njerëzve në Instagram, shkruan lajmi.net.

Vetë ai përcjell  445 prej tyre dhe në këtë rreth futet këngëtarja shqiptare, Rita Ora.

Rita është një prej emrave e cila ka arritur të ketë famë ndërkombëtare duke mos e harruar asnjëherë vendin prej nga vjen./Lajmi.net/