Kim publikon foto nga adoleshenca, atraktive edhe atëherë

Kim Kardashian është kthyer në kohë.

Ajo e ka publikuar një fotografi të realizuar në adoleshencë dhe edhe në këtë imazh duket tejet joshëse e veshur provokative.

Kim është një prej emrave që hasim shpesh në media shkak i sukseseve në biznes e pozave provokative pasi posedon forma të përkryera trupore.