Kim pozon me bikini të vogla, shkëlqen si ari

Kim Kardashian ka publikuar fotografi ku shihet me bikini të vogël ngjyrë metali.

Në llogarinë e saj shpërndau dy foto të reja pranë pasqyrës dhe fansat po habiten nga bukuria e saj, shkruan Indeksonline.

“Gjithçka që shkëlqen është ari”, shkroi zeshkania seksi përbri postimit 42 vjeçarja.

Kjo veshje është pjesë e linjës së saj “Skims” dhe po e prezanton më së miri, duke i ‘tronditur’ fansat me asetet gjigante.