Kim Kardashian në bikini shfaqet joshëse nga plazhi me shoqet e saj

Kim Kardashian në bikini shfaqet joshëse nga plazhi me shoqet e saj.

 

Ylli i realitetit, 41 vjeç, tërhoqi vëmendjen teksa ‘goditi’ me një sërë pozash në rërë.

Kim-it iu bashkuan shoqet e saj Natalie Halcro dhe Olivia Pierson, por vëmendja ishte ende tek ajo teksa ajo bënte magjinë e saj në bikinit argjendi.

Pavarësisht nëse ajo ishte me bikini tradicionale me fije apo rroba banje më të frymëzuara, Kim dukej fenomenale.

Bukuroshja dukej në foto perfekte me një palë syze reflektuese të mbështetura mbi sytë e saj dhe flokët e saj të gjatë që i binin deri në bel. Ajo gjithashtu goditi një sërë pozash me miqtë e saj nga një palmë.

Kim me sa duket konfirmoi se ajo po zgjeronte veshjet e saj të jashtëzakonshme të suksesshme “Skims” dhe etiketën e veshjeve në rroba banje gjatë verës.