Kim Kardashian ‘ndez’ rrjetin e veshur vetëm me bikini në palestër

Ylli televiziv merr vëmendjen me çdo lëvizje e cila ka me miliona adhurues në rrjete sociale, shkruan lajmi.net.

Kim di mjaft mirë si të mbaj vëmendjen tek ajo me postime të ndryshme, së fundmi ajo u shfaq duke ushtruar në palestër në natyrë teksa veshja e saj ishte ajo që morri vëmendjen.

Kim u shfaq me flokë bionde teksa po përdorte një pajisje palestre duke joshur fansat e saj me paraqitjen në bikini të zeza, të cilat i theksonin format e bujshme trupore asaj.

 

Kim pranoi qindra mijëra pëlqime dhe mijëra komente nën fotografi, duke u komplimentuar pozitivisht për format trupore dhe veshjen provokuese.