Kim Kardashian me familje sjell kartolinën e Krishtlindjes

Kim Kardashian ka ndarë me ndjekësit fotografinë e realizuar pranë bashkëshortit, Kanye West dhe katër fëmijëve, shkruan lajmi.net.

E gjithë familja ishin veshur në veshje sportive, teksa pozuan të ulur në shkallë, në një kënd të shtëpisë.

“Kartolina e Krishtlindjes 2019, e familjes West”, është mbishkrimi që Kim ia ka lënë fotos, në të cilën mori komente e pëlqime të shumta nga ndjekësit. /Lajmi.net/