Kim Kardashian duke magjepsëse e veshur me një bluzë dhe pantallona metalike teksa del për darkë në Itali

Kim Kardashian dukej tërë shkëlqim, teksa u pa duke dalë nga hoteli dhe duke shkuar për darkë me miqtë në Milano të Italisë.

Ylli i Kardashians, 41-vjeç, mori vëmendje me një bluzë metalike nga Dolce & Gabbana, e cila tregonte belin e shkurtuar dhe pantallonat e ngjashëm.

Themeluesja e “SKIMS” e koordinoi pamjen me një çantë argjendi vezulluese që përputhej me veshjen.

Foto: BackGrid

Ylli i njohur televiziv kompletoi ‘look’-un e saj trendi me një palë taka argjendi me majë.

Bukuroshja kishte lënën flokët e saj voluminoze bionde platin, të ndara anash dhe të valëzuara poshtë shpatullave të saj me valë të buta.

Foto: BackGrid

Dhe në një tjetër paraqitje, bukuroshja ishte si gjithmonë ikona e stilit teksa doli në pistën e sfilatës së modës “SS/23” të Dolce & Gabbana gjatë Javës së Modës në Milano.

Ajo ka punuar në bashkëpunim me shtëpinë e modës së modës për të dizajnuar koleksionin e ri që u shfaq gjatë sfilatës.

Foto: BackGrid

Duke u ngjitur në skenë pasi modelet kishin ecur, Kim dukej e pabesueshme në një fustan të zi me shkëlqim – e cila kishte një qendër të prerë në shpinë dhe një dizajn rrip të hollë.

Ajo e kombinoi pamjen me çizme të zeza me taka përpara se të shtonte një gjerdan kryq dhe një palë vathë të ngjashëm.

Foto: WireImage

Kim dukej magjepsëse teksa pa shfaqjen së bashku me stilistët Stefano Gabbana dhe Domenico Dolce.

Koleksioni i ri u krijua në bashkëpunim me Kimin – ndërsa modelet mbanin një qafore ku shkruhej “KIM” teksa ecnin në pasarelë.

Foto: Reuters