Kida vjen plot stil dhe me poza joshëse në fotosesionin e ri

Këngëtarja e njohur shqiptare, Kida, është ndër më të pëlqyerat nga publiku shqiptar, shkruan lajmi.net.

Kida është mjaft aktive në rrjete sociale, duke ndarë në mënyrë të vazhdueshme postime nga përditshmëria apo karriera.

Së fundmi ajo u shfaq me disa imazhe të reja ku shihej e veshur me marka të shtrenjta.

Këngëtarja numëron rreth 2 milionë ndjekës mjaft aktivë në llogarinë e Instagramit.