Kida vjen atraktive me poza të reja

Kida ka udhëtuar në Amerikë për koncertet e fundvitit.

Kida edhe pse ende e re në moshë është nga artistet më të pëlqyera për publikun, ajo ka udhëtuar në Amerikë së fundmi për të mbajtur një koncert, shkruan lajmi.net.

Këngëtarja ka publikuar disa imazhe në llogarinë e saj në Instagram ku është shfaqur mjaft atraktive në veshjen e zgjedhur, me bluzë të hapur në pjesën e shpinës zeshkania magjepsë me pamjen.

Kida është mjaft e ndjekur në rrjetet sociale dhe imazhe të tilla arrijnë të tërheqin gjithmonë vëmendjen e publikut.