Kida: Ngrihuni dhe bëhuni dikushi

Dhe, Orhidea Latifi ndan imazhe nga jeta e saj duke mos munguar edhe ato të klipeve muzikore, shkruan lajmi.net.

Së fundmi, ka publikuar fotografi të reja në profilin e saj në Instagram e cila shihet e veshur me veshje me ngjyrë të zezë.

Kida, ka publikuar tri imazhe teksa vëmendje e mori përshkrimi që i ka bërë postimit.

‘Ngrihuni dhe bëhuni dikushi”, ka shkruar Kida.

Ndryshe, artistja po e shijon suksesin e bashkëpunimit me reperin gjerman, Samra./Lajmi.net/