Kida mbush 22 vjet, realizon foto joshëse për ditëlindje

Një nga emrat më të dashur të estradës, Kida, me këtë datë feston ditëlindjen.

Këngëtarja sot mbushi plot 22 vjet jetë dhe ani pse e re në moshë, ajo ka arritur shumë suksese në muzikë gjatë këtyre viteve.

Ajo publikoi një fotografi në Instagram, në të cilën kishte vënë në plan të parë të pasmet, teksa sipër kishte veshur një bluzë të shkurtër, pa reçipeta.

“Vec 22”, është mbishkrimi që ajo ia la fotos dhe pranoi urime të shumta nga fansat dhe kolegët.