Kiara Tito prezanton për herë të parë të ëmën

Moderatorja e njohur shqiptare, Kiara Tito, është aktive në rrjete sociale.

Ajo me ndjekësit ndante fotografi të ndryshme, përfshirë këtu nga vendi i punës dhe jo vetëm, e për herë të parë e ka prezantuar nënën të cilës shihet se i ka ngjarë.

Kujtojmë se emri i Kiarës ka qenë shumë i komentuar së fundmi edhe lidhur me jetën private dhe raportet me Butrint Imerin.

Dyshja kanë treguar se nuk janë në lidhje dhe se janë miq të mirë.