Këtë Shën Valentin, Mozzik i bën ‘diss’ Loredanës

Ashtu siç kishte premtuar, Mozzik ka publikuar këngën e tij të re për Shën Valentin dhe po bën namin.

Brenda pak orëve kënga është pranë 1 milion shikimeve dhe është pëlqyer shumë nga fansat.

Vëmendje ka tërhequr teksti ku Mozzik e pyet personin që e ka lënduar: “Me kë rri tani? Me kë tymos tani? Me kë *** tani?”

Në pjesën e dytë të këngës Mozzik këndon edhe shqip:

“Shkoj edhe ky shën valentin Kush po t’bje ty lule e kush pot blen parfim Veq un asnjani prej ktyne sjam ti e din“.