Kështu vishet Jlo kur niset për në palestër

51 vjeçarja u fotografua nga paparazzet e cila mori vëmendje me veshjen e saj, shkruan lajmi.net.

Jlo ka shkruar emrat e fëmijëve  në veshjen e poshtme sportive. Emma dhe Max, janë fëmijët e saj nga martesa me Marc Anthony.

Këngëtarja ishte nisur për në palestër me makinën e saj “Porsche Carriera 911” me ngjyrë të kuqe dhe të zezë.

Ndryshe, Jeniffer Lopez së fundi do e publikoi klipin e këngës së re “In the Morning” e cila është shfaqur topless.