Kështu duket pa grim Luana Vjollca

Moderatorja dhe këngëtarja e njohur Luana Vjollca është mjaftë aktive në mediat sociale.

Ajo ka befasuar ndjekësit teksa publikon një video ku shfaqet pa grim, shkruan “Kosovarja”.

Andaj dhe ndjekësit nuk ndaluan me komente për moderatoren duket se nuk është në natyrën e saj të shfaqet pa grim.