Kështu duket Gresa Behluli në veshje sportive

Këngëtarja e njohur Gresa Behluli është tejet e angazhuar në profesionin e saj.

Si gjithë fytyrat e tjera të estradës edhe Gresa ka qenë aktive në emisionet e fundvitit duke shfaqur talentin e saj.

Kudo që merr pjesë, këngëtares nuk i mungojnë postimet e ndryshme për ndjekësit e saj në Instagram.

Por, me këtë stil Gresën rrall herë e keni parë pasi që gjithmonë pozon në mënryë elegante.

Thjesht dhe bukur, edhe ky stil asaj i shkon.