Kështu duket Genta Ismajli pas lindjes së binjakëve

Genta Ismajli është krijuesja e shumë hiteve.

Ajo së fundi është larguar pak nga skena muzikore, për tu përkushtuar për familjen.

Këngëtarja muaj më parë është bërë nënë e dy binjakëve, një vajzë dhe një djalë.

Gjatë ditës së sotme, Genta ka publikuar disa foto ku shihet se ka dalë bashk me familje për të kaluar pak kohë.

Në njërën nga fotot shihet ajo bashkë me partnerin dhe dy binjakët.

Ajo që bie në sy është trupi i këngëtares ku duket se ende nuk ka rënë në peshë.

Pas shtatëzanisë, Gentës si duket i duhet edhe pak përkushtim për të fituar linjat e duhura.