Këngëtari shqiptar tregon se si flirtoi me 12 vajzat e videoklipit

“I mora me rradhë”, Sergio tregon si flirtoi me 12 vajzat e klipit.

Këngëtari i njohur dhe shumë i pëlqyer nga publiku, Sergio ishte i ftuar në nj emision, ku gjatë intervistës rrëfeu prapaskenat e klipit të tij të fundit “Alone”.

Në klip shfaqen vajza bukuroshe që sigurisht bien shumë në sy dhe Sergio tregoi se me 12 prej tyre ka flirtuar.

Moderatorja: Në klipin Alone, ka shumë vajza të bukura. Mos më thuaj që nuk flirtove me asnjërën prej tyre, se nuk e besoj.

Sergio: Flirtova. Nga 30 protagoniste, zgjodha 12 dhe flirtova me to.

Moderatorja: Me të gjitha njëherësh? Apo njëra pas tjetrës?

Sergio: Jo, me rradhë