Kendall Jenner pozon me të brendshme nga dhoma e gjumit

Kendall është gati për t’iu rikthyer punës.

Kendall Jenner është një nga emrat më të kërkuar në industrinë e modës, e njëherësh edhe ndër më të paguarit, shkruan lajmi.net.

Modelja njihet si për bukuri, ashtu edhe për format perfekte trupore, të cilave iu kushton kujdes të madh.

Së fundi, ajo publikoi një fotografi në Instagram, në të cilën u shfaq nga dhoma e gjumit e veshur me të brendshme dhe bluzë të shkurtër.

“Kthehemi në punë”, ka shkruar Kendall sipër fotografisë atraktive.

View this post on Instagram

back to work

A post shared by Kendall (@kendalljenner) on