Françeska provokon e lagur në pishinë

Françeska Jaçe u shfaq joshëse në pishinë.

Françeska Jaçe nuk harron të sjellë fotografi atraktive, kësaj radhe provokoi me një video nga pishina, shkruan lajmi.net.

Modelja ishte veshur me bikini teksa po bënte lëvizje në pishinë dhe dukej shumë tërheqëse.

“Unë jam bërë për ditët me diell”, ishte mbishkrimi që Françeska ia la videos.