Kejvina me urim të veçantë për Kidën

Kida me këtë datë feston ditëlindjen, ajo sot mbushi plot 22 vjet jetë.

Me rastin e ditëlindjes, këngëtarja ka pranuar urime të panumërta nga fansat, miqtë dhe kolegët e estradës.

Në mesin e shumë personave që e uruan atë është edhe modelja Kejvina Kthella, e cila shkruan “Urime ditëlindjen ëmbëlsirë”.

Për ndryshe, “Malli” titullohet projekti i fundit muzikor nga Kida, ndërsa po punon rreth këngëve të reja.