Kejvina Kthella nuk i ndal pozat provokuese nga Dubai

Modelja shqiptare ka disa ditë që po viziton Dubain dhe ka provokuar rëndë me imazhe nga atje, shkruan lajmi.net.

Kejvina ka ndarë me fansat e saj pamje të ndryshme nga qëndrimi në vende luksoze që po bën në Dubai.

Së fundmi ajo publikoi disa imazhe ku shihet me bikini ngjyrë të kuqe, duke pozuar nga prapa.

 

Fotografitë morën pëlqime dhe komente menjëherë pas publikimit, duke e komplimentuar modelen për linjat trupore të cilat nuk ngurron t`i ekspozojë thuajse asnjëherë.