Kejvina ekspozon format e saj me lëvizje provokuese

Kejvina Kthella ditën e djeshme ka thyer rrjetin më një video që ka postuar në “Instagram”. Ajo shihet e veshur me tanga dhe një bust sipër. Kjo veshje i nxjerr format e saj bombastike dhe e bën atë të dukej shumë e nxehtë dhe seksi.

Në video shihet duke kërcyer dhe duke bërë lëvizje provokuese, ku ka lënë pa frymë të madh dhe të vogël.

Komentet dhe pëlqimet në këtë foto nuk kanë fund. Brenda pak orësh ajo ka bërë namin dhe mund të themi se kjo është videoja më e parë dhe e pëlqyer e Kejvinës nga të gjithë ndjekësit e saj.

Në mbishkrimin e videos Kejvina shkruan se është “spec djegës dhe içik i mbushur”.

Aktualisht Kejvina ndodhet në Los Angeles, California, për të vazhduar karrierën e saj.