Kejsi feston ditëlindjen! Stresi befason me dedikimin e tij

Reperi Stresi vazhdon të jetë shumë i komentuar për jetën private. Sidomos ndarja e tij nga e fejuara, Keisi ka qenë në qendër të vëmendjes së mediave për muaj të tërë.

Keisi sot feston ditëlindjen dhe Stresi ka habitur me veprimin e tij duke e uruar publikisht ish-të fejuarën, edhe pse janë ndarë.

“Gëzuar ditëlindjen”, shkruan Stresi dhe një emoji kurore duke treguar se për të Keisi është mbretëreshë.