“Kam fakte”, kë po e paralajmëron Melisa me këtë deklaratë?

Melisa i është rikthyer deklaratave të forta.
Melisa Lleshi me anë të një postimi të gjatë, ka thënë se ka shumë fakte, por nuk dëshiron të flasë, shkruan lajmi.net.Ajo nuk tregoi saktësisht se për kë është fjala, por thotë se për çdo thashetheme që flitet rreth saj, nuk e ka ndërmend të flasë.

“Në disa momente dua aq shumë të flas dhe të nxjerr fakte për të përgënjeshtruar mashtrimet dhe gënjeshtrat që thoni për mua për të më ulur, por pastaj tërhiqem me veten, sepse them ‘Lëri Melisa, sepse vreri i tyre do i mbysë ndër vete’. Nuk kam pse të kthehem e të merrem me ju sa herë ju do më vini nga pas dhe të kapeni pas emrit Melisa për të krijuar një sherr mediatik vetëm si e si t’ju shtohen ato followers-a që vdiqët duke i blerë. Fokusohuni tek vetja juaj dhe tek jeta juaj, sepse e kam thënë dhe do e rithem që nga i/e pari/a që ka folur keq për mua dhe deri tek i/e fundit: Unë nuk merrem me ju asnjëherë! Me paqe dhe dashuri”, ka shkruar Melisa.

Ish-konkurrentja e “Përputhen” pas largimit nga emisioni ka bërë debutimin në muzikë, duke lansuar këngën “U kry”, e cila u prit mirë në publik./Lajmi.net/